Майстерня художньої ковки «Сварог» - Виготовлення кованих виробів і металоконструкцій любої складності - Київ, Житомир

Майстерня художньої ковки «Сварог»
м.Житомир,
вул. Параджанова (Баранова), 58

Контактні телефони:
(067) 660-22-92
пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Виїзд дизайнера безкоштовний!
Працюємо по всій Україні.

Ласкаво просимо на сайт Майстерні художньої ковки «Сварог» у Житомирі. За більш ніж 15 років роботи в такому складному напрямку як «художня ковка» ми встигли накопичити величезний досвід в реалізації найскладніших проектів. На сторінках нашого сайту ви зможете ознайомитися з каталогом продукції кованих виробів і сучасними методами обробки металу, застосовуваними нашими фахівцями при створенні своїх творів.

Ковані Огорожі - Кований Забор Паркан

View the embedded image gallery online at:
http://svarog-zt.com/ohorozhi#sigProGalleriafb346754e2

 

 


Ковані Огорожі Житомир Київ. Ковані Огорожі  - Кований Забор Паркан

Кована огорожаКована огорожа
Ділянки землі незалежно від розміру і призначення, розташування, повинна мати безпечні і надійні межі, які повинні гармонійно поєднуватись з середовищем навколо. Ми виготовимо для Вас металеву огорожу ковану В Житомирі і Києві, зварну огорожу яка надасть почуття безпеки і прикрасить Вашу ділянку. Кована огорожа (Кований забор) завжди привертає до себе увагу, так як загальна композиція – огорожа, ворота, хвіртка - найбільшою частиною якої переважно і є кований паркан, це візитка господаря.

Саме Кована огорожа складає перше враження про господаря навіть у простих перехожих. Ковані Огорожі не мают бути просто окремою спорудою, що оточує певну ділянку, будь це кований забор чи то зварний забор, він повинен поєднуватись зі загальою художньою картиною утворюючи разом з кованими воротами та хвірткою єдине ціле. Зварні Огорожі, або ковані металеві огорожі можуть бути різним за складністю, формою, матеріалами виготовлення. Наш Кований паркан(огорожа) може бути як декоративним елементом, що встановлюється на бетонний забор або на цегляний, таким чином запобігає безперешкодному проникненню через огорожу. Особливо популярними на даний час є Ковані Огорожі  - Кований Забор Паркан, Бажаєте купити Ковані Огорожі  - Кований Забор Паркан, замовити виготовлення та встановлення зварних та кованих огорож, парканів, заборів – інформацію, щодо цін та термінів виготовлення кованих огорож Ви зможете дізнатися зателефонувавши на один з наших телефонів.

Ковані Огорожі Житомир Київ. Кована Огорожа Фото. Кований Забор. Кований Паркан. Ковані Огорожі  - Кований Забор Паркан

Основні направлення:
- Виготовлення кованих виробів і
металоконструкцій любої складності
- Ковані ворота, фіртки

Основні направлення:
- Ковані забори, огородження
- Ковані решітки на вікна
- Ковані козирки, Ковані навіси

Основні направлення:
- Ковані перила
- Ковані балкони
- Ковані альтанки